0430300039-03-V9
DigiKeyn tuotenumero
0430300039-03-V9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300039-03-V9
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A1857/19 VI001 VIOL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Violetti 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Violetti
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
3,00" (76,20mm)