0430300038-12-R9
DigiKeyn tuotenumero
0430300038-12-R9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300038-12-R9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A1857/19 RD001 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)