0430300004-12-S8-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300004-12-S8-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300004-12-S8-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 3048 SLATE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siniharmaa 28 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Siniharmaa
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 3048 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 3048 BROWN
12" PRE-CRIMP 3048 GREEN
12" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 3048 SLATE
3" PRE-CRIMP 3048 SLATE
4" PRE-CRIMP 3048 SLATE
5" PRE-CRIMP 3048 SLATE
6" PRE-CRIMP 3048 SLATE