0430300003-12-N4
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-12-N4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-12-N4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ruskea 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Ruskea
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 369
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Varastossa: 288
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
4" PRE-CRIMP A2015N BROWN
5" PRE-CRIMP A2015N BROWN
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN