0430300003-03-A0
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-03-A0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-03-A0
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Oranssi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
3,00" (76,20mm)
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2040A ORANGE