0430300002-12-R0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-12-R0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-12-R0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 129
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 700
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED