0430300002-12-L4
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-12-L4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-12-L4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Sininen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 21
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Varastossa: 90
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE