0430300002-12-B2
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-12-B2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-12-B2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Musta
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 180
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Varastossa: 560
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK