0430300002-03-W0
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-03-W0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-03-W0
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Valkoinen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
3,00" (76,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 150
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 9
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 170
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Varastossa: 90
8" PRE-CRIMP A2040W WHITE