0430300001-12-Y0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-12-Y0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-12-Y0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Keltainen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 209
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
4" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
6" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW