0430300001-12-R2-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-12-R2-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-12-R2-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 170
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Varastossa: 267
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 228
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Varastossa: 660
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED