0430300001-12-N0
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-12-N0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-12-N0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ruskea 20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Ruskea
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
12,0" (304,8mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 14
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 300
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Varastossa: 360
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
4" PRE-CRIMP A2040N BROWN
5" PRE-CRIMP A2040N BROWN
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN