0430300001-12-L2
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-12-L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-12-L2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Sininen
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Varastossa: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 860
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
4" PRE-CRIMP A2016L BLUE
5" PRE-CRIMP A2016L BLUE
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE