0430300001-12-B4
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-12-B4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-12-B4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Musta
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 180
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Varastossa: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Varastossa: 70
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 350
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK