0430300001-03-V2
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-03-V2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-03-V2
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Violetti 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Violetti
Pituus
3,00" (76,20mm)
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2016V VIOLET
8" PRE-CRIMP A2016V VIOLET