0430300001-03-R0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-03-R0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-03-R0-D
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
3,00" (76,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 700
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 1140
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED
8" PRE-CRIMP A2040R RED