0430300001-03-G4
DigiKeyn tuotenumero
0430300001-03-G4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300001-03-G4
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
3,00" (76,20mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 38
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 10
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 450
8" PRE-CRIMP A2015G GREEN