0190730019-18-R9
DigiKeyn tuotenumero
0190730019-18-R9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0190730019-18-R9
Kuvaus
18" JUMPER 3075 RD001 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Rengaskengästä (#10 tappi) kaapeliin Tina 18,0" (457,2mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Rengaskengästä (#10 tappi) kaapeliin
Päätuotenumero
Pituus
18,0" (457,2mm)