0190730019-03-R9-D
DigiKeyn tuotenumero
0190730019-03-R9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0190730019-03-R9-D
Kuvaus
3" JUMPER 3075 RD001 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Rengaskengästä (#10 tappi) rengaskenkään (#10 tappi) Tina 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Rengaskengästä (#10 tappi) rengaskenkään (#10 tappi)
Päätuotenumero
Pituus
3,00" (76,20mm)