0039000428-12-L9
DigiKeyn tuotenumero
0039000428-12-L9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000428-12-L9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Sininen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE