0039000428-12-A2
DigiKeyn tuotenumero
0039000428-12-A2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000428-12-A2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Oranssi
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016 ORANGE