0039000428-10-B0-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000428-10-B0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000428-10-B0-D
Kuvaus
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
10,0" (254,0mm)
Vaihtoehtoinen väri
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK