0039000219-11-G0
DigiKeyn tuotenumero
0039000219-11-G0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000219-11-G0
Kuvaus
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 20 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Kulta 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Pituus
11,0" (279,4mm)
Vaihtoehtoinen väri
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN