0039000059-11-R0
DigiKeyn tuotenumero
0039000059-11-R0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000059-11-R0
Kuvaus
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 11,0" (279,4mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
11,0" (279,4mm)
Vaihtoehtoinen väri
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED