0039000040-12-V9
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-V9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-V9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Violetti 18 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Violetti
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Varastossa: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2064 VIOLET