0039000040-12-R0-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-R0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-R0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 20 AWG Hyppyjohto Nasta – nasta Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Nasta – nasta
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 229
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED