0039000040-12-N9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-N9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-N9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ruskea 18 AWG Hyppyjohto Nasta – nasta Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Väri
Ruskea
Kontaktin pää
Nasta – nasta
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 360
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 BROWN
3" PRE-CRIMP A2064 BROWN
4" PRE-CRIMP A2064 BROWN
5" PRE-CRIMP A2064 BROWN
6" PRE-CRIMP A2064 BROWN