0039000040-12-L4
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-L4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-L4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 24 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Sininen
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Varastossa: 160
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 235
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015 BLUE
3" PRE-CRIMP A2015 BLUE
4" PRE-CRIMP A2015 BLUE
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
6" PRE-CRIMP A2015 BLUE