0039000040-12-A0
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-12-A0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-12-A0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Oranssi
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 49
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 220
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 260
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Varastossa: 130
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE