0039000040-10-S9
DigiKeyn tuotenumero
0039000040-10-S9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000040-10-S9
Kuvaus
10" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siniharmaa 18 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Väri
Siniharmaa
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
10,0" (254,0mm)
Vaihtoehtoinen väri
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE