0039000038-12-Y9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-Y9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-Y9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Keltainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 286
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Varastossa: 1
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW