0039000038-12-W2-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-W2-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-W2-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Valkoinen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 460
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 27
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Varastossa: 381
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE