0039000038-12-A0-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000038-12-A0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000038-12-A0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Oranssi
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE