0008500113-12-Y2
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-12-Y2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-12-Y2
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Keltainen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 20
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Varastossa: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Varastossa: 20
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW