0008500113-10-Y2-D
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-10-Y2-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-10-Y2-D
Kuvaus
10" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keltainen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Keltainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
10,0" (254,0mm)
Vaihtoehtoinen väri
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 183
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Varastossa: 1
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW