0008500113-05-R4-D
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-05-R4-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-05-R4-D
Kuvaus
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
5,00" (127,00mm)
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED
Varastossa: 719
8" PRE-CRIMP A2015 RED