0008500113-05-R2-D
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-05-R2-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-05-R2-D
Kuvaus
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
5,00" (127,00mm)
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED