0008500113-05-B2
DigiKeyn tuotenumero
0008500113-05-B2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0008500113-05-B2
Kuvaus
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
100,0µin (2,54µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
5,00" (127,00mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK
8" PRE-CRIMP A2016 BLACK