0002062101-12-R9-D
DigiKeyn tuotenumero
0002062101-12-R9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0002062101-12-R9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Nasta – nasta Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
20,0µin (0,51µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – nasta
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
12,0" (304,8mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 390
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Varastossa: 368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED