ZX10-2-12-S+
DigiKeyn tuotenumero
3157-ZX10-2-12-S+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZX10-2-12-S+
Kuvaus
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-tehonjaottimet/-jakajat 2 MHz ~ 1.2 GHz Eristys (min.) 18dB, 3° epätasapaino (maks.) Moduuli, SMA-liittimet
Kategoria
Taajuus
2 MHz ~ 1.2 GHz
Valmistaja
Mini-Circuits
Spesifikaatiot
Eristys (min.) 18dB, 3° epätasapaino (maks.)
Pakkaustapa
Kaukalo
Koko/mitat
0,900" pit, x 0,740" lev, x 0,570" kork, (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)