ZFRSC-42-S+
DigiKeyn tuotenumero
3157-ZFRSC-42-S+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZFRSC-42-S+
Kuvaus
2 WAYS RESISTIVE PS, DC 4200 MHZ
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-tehonjaottimet/-jakajat 0 Hz ~ 4.2 GHz Erotus (tyyp.) 7dB, 5° epätasapaino (maks.) Moduuli, SMA-liittimet
Kategoria
Taajuus
0 Hz ~ 4.2 GHz
Valmistaja
Mini-Circuits
Spesifikaatiot
Erotus (tyyp.) 7dB, 5° epätasapaino (maks.)
Pakkaustapa
Pussi
Koko/mitat
1,250" pit, x 1,250" lev, x 0,780" kork, (31,75mm x 31,75mm x 19,81mm)