LFCN-5500+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCN-5500+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCN-5500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCN-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCN-5500+
Kuvaus
CER FILTER 6.2GHZ LOW PASS
Tarkka kuvaus
6,2GHz katkaisu Alipäästö Keraamiset suodattimet 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LFCN-5500+ -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentähäviö
2dB
Alipäästö
Sarja
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Taajuus
6,2GHz katkaisu
Korkeus (maks.)
0,037" (0,94mm)
Impedanssi
50Ohm