LFCN-5000+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LFCN-5000+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-LFCN-5000+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCN-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFCN-5000+
Kuvaus
CER FILTER 5.58GHZ LOW PASS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5,58GHz Alipäästö Keraamiset suodattimet 50Ohm 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LFCN-5000+ -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentähäviö
1dB
Valmistaja
Mini-Circuits
Suodatintyyppi
Alipäästö
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Taajuus
5,58GHz
Korkeus (maks.)
0,037" (0,94mm)
Impedanssi
50Ohm