LDPQ-550-252+
DigiKeyn tuotenumero
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LDPQ-550-252+
Kuvaus
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-diplekseri Yhdistin 0Hz – 550MHz / 1,3GHz – 2,5GHz 8-SMD, ei johtoa
Kategoria
Taajuuskaistat (matala/korkea)
0Hz – 550MHz / 1,3GHz – 2,5GHz