HFCW-1132+
DigiKeyn tuotenumero
3157-HFCW-1132+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-HFCW-1132+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCW-1132+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HFCW-1132+
Kuvaus
CER FILTER 11.3GHZ HIGH PASS
Tarkka kuvaus
11,3GHz (rajataajuus) Ylipäästö Keraamiset suodattimet 7 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrinen), 6 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Kytkentähäviö
1,7dB
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 6 juotoskohtaa piirilevylle
Taajuus
11,3GHz (rajataajuus)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,024" (0,61mm)
Kaistanleveys
7 GHz