HFCN-5500D+
DigiKeyn tuotenumero
3157-HFCN-5500D+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-HFCN-5500D+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCN-5500D+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HFCN-5500D+
Kuvaus
CER FILTER 8.75GHZ HIGH PASS
Tarkka kuvaus
8,75GHz keskitaajuus Ylipäästö Keraamiset suodattimet 5.5 GHz 50Ohm 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kaistanleveys
5.5 GHz
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
8,75GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,042" (1,07mm)