HFCN-3500+
DigiKeyn tuotenumero
3157-HFCN-3500+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-HFCN-3500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCN-3500+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HFCN-3500+
Kuvaus
CER FILTER 6.85GHZ HIGH PASS
Tarkka kuvaus
6,85GHz keskitaajuus Ylipäästö Keraamiset suodattimet 5.9 GHz 50Ohm 6-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HFCN-3500+ -mallit
Kategoria
Kaistanleveys
5.9 GHz
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
6,85GHz keskitaajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi
50Ohm
Korkeus (maks.)
0,042" (1,07mm)