HFCG-2200+
DigiKeyn tuotenumero
3157-HFCG-2200+TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3157-HFCG-2200+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCG-2200+DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HFCG-2200+
Kuvaus
CER FILTER 8.2GHZ HIGH PASS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8,2GHz keskitaajuus Taajuus Ylipäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) kaistanleveys 0,8dB 0805 (2012 metrinen), 6 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Suodatintyyppi
Ylipäästö
Valmistaja
Mini-Circuits
Kytkentähäviö
0,8dB
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 6 juotoskohtaa piirilevylle
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Taajuus
8,2GHz keskitaajuus
Korkeus (maks.)
0,046" (1,18mm)