FL141-12SM+
DigiKeyn tuotenumero
3157-FL141-12SM+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FL141-12SM+
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA Käsin muotoiltava 0,141 12,00" (304,80mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Mini-Circuits
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
12,00" (304,80mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
Käsin muotoiltava 0,141
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMA
Taajuus - maks.
18 GHz
1. liitin
SMA-urosliitin
Väri
Sininen
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C