BW-N20W20+
DigiKeyn tuotenumero
3157-BW-N20W20+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BW-N20W20+
Kuvaus
FXD ATTEN / N / 20DB 20W ROHS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Vaimentimet 20dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 20W N-tyypin in-line-moduuli
Kategoria
Taajuusalue
0 Hz ~ 18 GHz
Valmistaja
Mini-Circuits
Teho (wattia)
20W
Sarja
Impedanssi
50 Ohms